Logo Gminy Dubienka

Jubileusz 50-lecia małżeńskiego

Ocena 0/5

 Dnia 16 czerwca 2026 r. w Świetlicy Wiejskiej w Dubience odbyło się wręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie, które poprzedziła uroczysta msza święta odprawiona przez tutejszego proboszcza, ks. Rajmunda Cur.

Podczas uroczystości medale otrzymały następujące pary małżeńskie: 

Państwo Jolanta i Józef Adamczyk

Państwo Marianna i Jan Ciowch

Państwo Anna i Bogusław Janiccy

Państwo Marek i Maria Janiuk

Państwo Wiesława i Antoni Mikołajczyk

Państwo Maria i Zdzisław Raczyńscy

Państwo Teresa i Jan Rodziewicz

Swoją obecnością zaszczycili nas – Pan Maciej Baranowski – Dyrektor Delegatury w Chełmie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego, Pan Piotr Deniszczuk - Starosta Chełmski, Pan Mieczysław Neczaj - Członek Zarządu Powiatu Chełmskiego, Pan Włodzimierz Turewicz - Przewodniczący Rady Gminy Dubienka, Pani Henryka Szewc - Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Dubienka, ks. Rajmund Cur - proboszcz tutejszej parafii oraz Pan Zenon Burda, organista.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej aktu dekoracji medalami dokonał Pan Michał Koziński Wójt Gminy Dubienka. Kwiaty, listy gratulacyjne i upominki wręczyli przybyli goście.  

Uroczystość uświetnił występ Pana Włodzimierza Turewicza -Przewodniczącego Rady Gminy Dubienka. Całość zwieńczył słodki poczęstunek.

Jubilatom życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia i kolejnych wspaniałych rocznic. 

      

      

      

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności